Par mums

“Viega”. Vienoti kvalitātē.

Mūsu mērķis ir pārspēt pašiem sevi – dienu no dienas. Uzturot regulāru dialogu ar mūsu klientiem. Radot labākus izstrādājumus un pakalpojumu veidus. Un virzot mūsu uzņēmumu nākotnē, nekad nezaudējot izpratni par mūsu mantojuma vērtību.

Visā, ko mēs darām, mēs esam vienoti kvalitātes prasībās. Tas nav nekas jauns, bet ir bijis mūsu vadmotīvs jau kopš uzņēmuma dibināšanas pirms 120 gadiem, kad mūsu vīzija bija mainīt instalēšanas tehnoloģiju. Ar vairāk nekā 4000 darbinieku mēs esam attīstījušies, kļūstot par pasaules tirgus līderi – tomēr paliekot ģimenes uzņēmums, kas nosaka pats savus standartus. Tādā veidā mēs nodrošinām kvalitāti “izgatavots Vācijā” un visaugstākā līmeņa izstrādājumus visā pasaulē.

Mums patiešām ir svarīgi atbalstīt savus klientus viņu ikdienas darbā. Mēs koordinējam materiālus, tehnoloģiju un ērtības, atvēlam laiku kvalitātes pārvaldībai un ieguldām pētniecībā un attīstībā. Rezultāts ir nevainojami strādājoša sistēma, kas nodrošina vairāk nekā 17 000 izstrādājumu – tie ir pieejami klientiem jebkurā laikā. Kā pasaules tirgus līderi mēs esam apņēmušies nodot savu kompetenci mūsu klientiem visā pasaulē.

Jo mēs esam pārliecināti:

Kvalitāte ir viss. Bez kvalitātes nekam citam nav nozīmes.