Konfiguratori

Skalošanas taustņu konfigurators

“Viega” skalošanas taustiņu konfigurators palīdz jums ar dažu klikšķu palīdzību atrast skalošanas taustiņu, kas pieskaņots jūsu vannas istabas projektam. Jūs tos varat vizualizēt tieši uzstādīšanas situācijā. Tas jums palīdz apmierināt dažādas klientu prasības.

  • Iemesli, kāpēc jālieto konfigurators

“Advantix Vario” konfigurators

“Advantix Vario” konfigurators jums palīdz viegli un ātri plānot un projektēt “Advantix Vario” dušas kanālu (taisnu ar vienu vai diviem kanāliem, L-formas ar vienu kanālu katrā malā, U-formas ar vienu kanālu katrā malā) un “Advantix Vario” kanalizācijas izvadu sienā (brīvi sienā, sienas kanalizāciju pa labi vai pa kreisi, uzstādīšanu nišā).

Lai to izdarītu, jums vienkārši jāievada vēlamā dušas kanāla vai sienas kanāla garums un forma. Tad konfigurators aprēķina sagaidāmo kanalizācijas caurplūdi, vizualizē uzprojektēto dušas kanālu / sienas kanalizāciju, tostarp zāģēšanas plānu, un norāda, kuras daļas nepieciešamas uzstādīšanai.

  • Iemesli, kāpēc jālieto konfigurators

Spiediena zudumu gradienta kalkulators

Mūsu izmēģinātās un pārbaudītās programmatūras lietotnes “Viptool Engineering” un “Viptool Master” palīdz projektētājiem un santehniķiem plānot jebkura izmēra inženier-tehniskās sistēmas. Arī ikdienas praksē atsevišķam apsildes vai dzesēšanas lokam bieži nepieciešams diametru aprēķins. “Viega” spiediena gradienta kalkulators jums šeit sniedz atbalstu. Tas jums palīdz noteikt cauruļvada izmērus un izveido spiediena zuduma tabulu.

  • Iemesli, kāpēc jālieto konfigurators